x
x
Рус  Укр 
 Відділ продажу: +38 044 500 00 70 facebook

Продаж квартир в Броварах,
купити квартиру в новобудовах


ЖК «Лісовий квартал» – сучасний житловий комплекс комфорт-класу в центрі Броварів. Він будується з використанням екологічно чистих матеріалів і виділяється серед пропозицій про продаж квартир як у Києві, так і в передмісті завдяки ряду переваг. Вони включають транспортну доступність і ідеальну міську інфраструктуру, високі стандарти будівництва та надійність.


Купити квартиру в ЖК «Лісовий квартал» означає отримати сучасні комунікації, якісні інженерні системи і можливість обрати планування, продумане з урахуванням вимог людини XXI століття.


Звернувши увагу на доступні до продажу квартири в Броварах в «Лісовому кварталі», ви відкриєте нові можливості, які дає життя в комфортному середовищі в місці, де зустрічаються місто і передмістя, зручність міста і чистота лісопаркової зони.

Квартири в новобудовах Київської області

Інтерес до новобудов Київської області зростає з кожним роком, що більше Київ перетворюється на мегаполіс.


Міста-супутники стають новими спальними районами, куди прагнуть заради спокою і тиші екологічно чистого середовища. Завдяки цьому квартира в ЖК «Лісовий квартал» – у новобудові комфорт-класу у великому місті Київської області – стає не тільки приємним придбанням, але й вигідним капіталовкладенням.


Обравши квартиру, яка вам пасує, Ви можете вибрати і спосіб оплати покупки – купити квартиру в розстрочку або сплатити всю вартість квартири відразу, враховуючи, що вартість квадратного метра житла в ЖК «Лісовий квартал» нижче, ніж у Києві.


Ви можете купити свою ідеальну квартиру в одному з кращих житлових комплексів Київської області вже зараз. У цьому Вам допоможуть фахівці нашого відділу продажів.