x
x
Рус  Укр 
 Відділ продажу: +38 044 500 00 70 facebook

Про комплекс

«Лісовий квартал» - сучасний житловий комплекс, в якому цінують комфорт, безпеку та здоров'я.

«Лісовий квартал» розташований в декількох кілометрах від Києва, в самому серці Броварів, поблизу основних інфраструктурних об'єктів найбільшого міста-супутники Києва. Завдяки прекрасній транспортній доступності ви будете в Києві вже через 10-15 хвилин, а близькість до природи подарує вам можливість абстрагуватися від шуму мегаполісу і насолодитися тишею, умиротворенням і чистотою зеленого передмістя.

Всього за кілька кроків від житлового комплексу знаходиться мальовничий сосновий бір, ніби спеціально створений для ранкових пробіжок, прогулянок з дітьми і просто відпочинку після робочого дня. І так само близько розташовані парки, школи та всі необхідні торгово-сервісні підприємства центру Броварів.

Все в «Лісовому кварталі» створено таким чином, щоб ви відчували себе «як вдома» - безпечно, спокійно і затишно.

ЛЕГКИЙ СПОСІБ КУПИТИ КВАРТИРУ В КИЄВІ

Ви вирішили купити квартиру в Києві, вважаючи, що власне житло у столиці стане вдалою інвестицією, дозволить швидше бути на роботі, жити поруч із улюбленим фітнес-центром і кафе, дитячим садком або школою, яку відвідує або з часом буде відвідувати Ваша дитина.

Квартира в найбільшому місті України – приваблива покупка для багатьох, не тільки киян. Недарма ж новобудови столиці з кожним роком зростають у ціні, незважаючи на ситуацію на фінансових ринках і курсові коливання. Через це житло в Києві, та ще й у новобудові, стає, м'яко кажучи, предметом розкоші, доступним далеко не всім.

НЕДОРОГА КВАРТИРА В КИЄВІ ТА РЕАЛЬНІСТЬ

Можна, звичайно, придивитись квартиру подешевше (адже зовсім «дешеві квартири» - це зовсім не про Київ) на вторинному ринку. Але, по-перше, таким чином Ви отримуєте житло вже вживане, хто знає які «скелети» воно приховує - тонкі стіни або дратівливих сусідів.

По-друге, комунікації в будинках, які бачили минулу епоху, залишають бажати кращого, тут і з теплом можуть бути проблеми, і зі світлом.

По-третє, знаходяться такі «дешеві» квартири зовсім не так близько до офісу, як Ви планували, і дитячі сади навколо зовсім не такі хороші, як Ви б хотіли для своєї дитини.

НОВОБУДОВА В КИЄВІ: ПОДЕШЕВШЕ, В РОЗСТРОЧКУ

Якщо Ви хочете купити квартиру саме в Києві, реалії позбавляють вибору: або роки в орендованій квартирі, або найдешевша київська новобудова від забудовника в розстрочку.

Дешева новобудова, звичайно, буде знаходиться на такій же околиці, як недороге житло на вторинному ринку, проте комунікації будуть новіше, та й історія будинку почнеться з Вас, а не з незнайомця.

Уявіть, що Ви дійсно купили квартиру в такій новобудові Києва. З великою ймовірністю Вас очікуватимуть затори на дорозі, тиснява громадського транспорту, автобус або тролейбус за півгодини від метро, не рахуючи часу очікування, і інфраструктурою з МАФів і супермаркету за квартал. Купити таку квартиру в Києві – перспектива, якій не позаздриш, враховуючи ще й розстрочку, яка забирає кілька десятків тисяч гривень на місяць, і екологічну ситуації в Києві, яка віднімає здоров'я у Вас і Вашої родини. Чи варто це того?

АЛЬТЕРНАТИВА: КУПИТИ КВАРТИРУ ВІД ЗАБУДОВНИКА В ПЕРДІМІСТІ КИЄВА

Сучасні тенденції розвитку великих міст спрямовані «геть із міста» – до передмість столиць і мегаполісів. Люди, які замість купити квартиру в столичній новобудові (Києва, Парижа чи Нью-Йорка) обирають нерухомість в передмісті, керується як емоційними, так і раціональними мотивами.

У передмістях краща екологія, більше парків і дерев, чистіше повітря, а значить – міцніше Ваше здоров'я.

У передмістях вартість квадратного метра житла нижче, а значить Ви зможете придбати квартиру більшої площі, або ж добре заощадити на розстрочці.

Навколо Києва безліч містечок різного рівня розвитку. Найбільше місто-супутник столиці - місто Бровари, де всі переваги міського життя (інфраструктура, комунікації, торгівля та транспорт) ідеально збалансовані привілеями, які може дати тільки передмістя. Це – тиша, спокій, чисте повітря і багато зелені.

Бровари – велике місто з розвиненою інфраструктурою і водночас екологічно чистий і зелений куточок Київської області. Кращі за ціною і якістю квартири Броварів розташовані в самому центрі міста – у новому сучасному житловому комплексі «Лісовий квартал». Він побудований із урахуванням європейського досвіду будівництва житла комфорт-класу з екологічно чистих і наднадійних матеріалів.

Назва виправдана: «Лісовий квартал» будується в 5 хвилинах пішки від соснового бору та в двох кроках від найбільшого парку міста. І, зважте, це в центрі міста. Магазини, супермаркеті, кафе й інші заклади Броварів знаходяться від Вас так само близько, як і ліс, а відстань до Києва дорівнює 10-15 хвилинам. Ще 5 хвилин – і Ви біля входу в метро «Лісова», а там і до центру міста недалеко.

Мало яка новобудова Києва може похвалитися настільки зручним розташуванням, екологічним станом і, власне, якістю будівництва. Втім, всі переваги «Лісового кварталу» Ви можете оцінити самостійно, звернувшись до відділу продажу.