x
x
Рус  Укр 
 Відділ продажу: +38 044 500 00 70 facebook

Переваги

ВХІДНІ ХОЛИ

На перших поверхах комплексу передбачені просторі холи. Освітлення з м'яким і теплим світлом підкреслює атмосферу затишку і гармонії. Також на перших поверхах розміщені офісні та комерційні приміщення.

НАДІЙНА КОНСТРУКЦІЯ

При будівництві житлового комплексу «Лісовий квартал» застосований монолітно-каркасний тип конструкцій. Це високотехнологічний метод, що забезпечує високі теплозберігаючі та звукоізоляційні властивості зведеним таким чином будівлям, а також гарантує їх надійність, довговічність, стійкість до сейсмічної активності і вогнестійкість.

ТЕПЛИЙ ФАСАД

Якісне зовнішнє утеплення фасадів забезпечить тепло у вашій квартирі. Запорукою комфорту мешканців ЖК «Лісовий квартал» є надійна і ефективна теплоізоляція фасадів із застосуванням високотехнологічних матеріалів. Декоративна штукатурка надає будівлі неповторний вигляд.

ВІКНА

Для скління ЖК «Лісовий квартал» використовуються металопластикові вікна європейської якості з двокамерним склопакетом. Скління квартири в ЖК «Лісовий квартал» володіє високим коефіцієнтом шумоізоляції та теплоізоляції. Вікна надійно захистять вашу квартиру від вуличного шуму і пилу.

НОВИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК

Особливістю житлового комплексу «Лісовий квартал» є будівництво дитячого садка. Це нове, сучасне приміщення з неповторною архітектурою та дизайном, загальною площею 2000 м.кв. У розпорядженні кожної з 6-ти груп дитячого садка просторі і добре освітлені ігрові та спальні кімнати з високими стелями. Будівля дошкільного навчально - виховного закладу спроектовано з використанням екологічно чистих будівельних матеріалів і високотехнологічних інженерних систем. Озеленена територія саду з прекрасним ландшафтним дизайном оснащена сучасними ігровими та спортивним майданчиками.

ТРАНСПОРТНА ДОСТУПНІСТЬ

Зупинка маршрутних таксі та автобусів - «Лісовий квартал» знаходиться безпосередньо перед житловим комплексом. На громадському транспорті ви з легкістю дістанетеся до м. Лісова за 10-15 хвилин. Навколо комплексу побудована нова асфальтована дорога. Нове асфальтне покриття забезпечить зручність пересування і комфорт проживання для жителів ЖК «Лісовий квартал».