x
x
Рус  Укр 
 Відділ продажу: +38 044 500 00 70 facebook
Підібрати квартиру за параметрами
Результати пошуку

Купити квартиру в розстрочку в Броварах

Власна квартира в Броварах може зрівнятися з приміським котеджем - чисте повітря, мальовнича природа і приємна тиша. Образ ідеальної квартири доповнюють переваги міського життя і комфорт у всьому - розвинена інфраструктура, паркова зона, дитячі та спортивні майданчики, дошкільні і шкільні установи.

На Ваш вибір пропонуються зручні планування квартир з висотою стель 2,70 м: однокімнатні квартири від 40 кв. м, які чудово підійдуть для молодої сім'ї, двокімнатні квартири від 62 кв. м і трикімнатні квартири від 81 кв. м.

Компанія «Альянс Новобуд» пропонує сприятливі вигідні умови для придбання квартири для тих клієнтів, у яких немає можливості внести всю вартість квартири відразу.

Постійно діє пропозиція «Квартира в Броварах - 0% розстрочка», яке буде цікаво тим, хто поки ще не може собі дозволити відразу витратити велику суму грошей.

Купити квартиру в новобудові

Ви гарантовано можете купити квартиру в Броварах недорого - вартість квадратного метра житлової площі прийнятна, що зможе зацікавити навіть молоді пари.

Ви можете купити квартиру в Броварах від забудовника, без націнок посередників, що значно знижує кінцеву вартість житла.

Квартира в ЖК «Лісовий квартал» - це можливість придбати те, що завершує образ міцної сім'ї - затишне і комфортне житло.

Квартира в Броварах, придбана у «Альянс Новобуд» без посередників - це запорука того, що Ви як власник вигідно і розумно вклали свої гроші у власне комфортне майбутнє.

Ви можете купити квартиру в Броварах, звернувшись в наш відділ продажів .