x
x
Рус  Укр 
 Відділ продажу: +38 044 500 00 70 facebook
Новини
Дата: 17 Березня 2014


Ласкаво просимо в «Казку»!


З самого народження природа наділяє кожного з нас певними задатками і талантами, і головна мета батьків - це забезпечення найкращих умов для їх розвитку.

Саме в дитячому саду ЖК « Лісовий Квартал » Ваші діти будуть оточені домашнім комфортом і теплом, щирою турботою і підтримкою професійних педагогів, які докладуть усіх зусиль для всебічного інтелектуального, творчого і фізичного розвитку малюків.

Знаючи, як життєво важливий свіже повітря для зростаючого дитячого організму, ми приділили особливу увагу озелененню території і обладнання сучасними ігровими та спортивними майданчиками, де малюки з радістю і користю будуть грати і веселитися.

Наш дитячий садок розташований на великій території в 0,52 га. Це нове, сучасне і просторе приміщення з неповторним дизайном і архітектурою, при будівництві якого використовуються виключно високоякісні і екологічно чисті будівельні та оздоблювальні матеріали.

Йдучи в ногу з часом і розуміючи всю відповідальність за безпеку і комфорт дітей, будівництво дитячого садка ведеться згідно Санітарних правил і норм, які вступлять в силу в листопаді 2014 року.

Для всебічного розвитку Ваших малюків в будівлі садка розміщені фізкультурний зал, приміщення для студії образотворчого мистецтва і зал для музичних та хореографічних занять з обладнаної сценою для виступів, де Ваші малюки зможуть проявити свої численні таланти.

З розумінням того, як важливо батькам бути впевненими і спокійними за здоров'я своїх малюків, ми подбали про великому медичному блоці, де, при необхідності, можна стаціонарно розмістити хворого малюка і надати необхідний комплекс медичних заходів по підтримці його здоров'я. Крім того, для дітей, які потребують корекційних програмах, передбачений кабінет логопеда і кабінет психологічного розвантаження.

Спокій батьків забезпечить служба охорони та система відеоспостереження в групах і на території садка. Вона дозволить в режимі он-лайн спостерігати за тим, чим займаються чада протягом дня. Поки батьки зайняті на роботі в будь-яку хвилину у них буде можливість бути в курсі занять і дозвілля їхньої дитини.

З любов'ю і турботою про Ваших дітей ми зводимо казковий замок, де ми забезпечимо все для незабутнього щасливого і безтурботного дитинства: смачне і корисне харчування, комфортний і здоровий сон, цікаві та веселі ігри з друзями і вихователями, безліч красивих і сучасних іграшок …

Діти – це найцінніше, що у нас є, і вони гідні всього самого найкращого!

Ласкаво просимо в ЖК « Лісовий Квартал » і дитячий сад « Казка »!