x
x
Рус  Укр 
Відділ продажу:+38 044 500 00 70 facebook

Новини

Дата: 4 Серпня 2015


Класифікація житла: від «економ» до «бізнес»

У світі житлової нерухомості є поділ на класи – будинки, які споруджуються, відносяться до тієї чи іншої категорії залежно від сукупності безлічі характеристик. Зазвичай, найбільшим попитом користується житло класів «економ», «комфорт» і «бізнес».
Розглянемо їх докладніше.
Житло економ-класу вважається найбільш дешевим. За правило, будинки цієї категорії зводяться на околицях міста, у так званих спальних районах. При будівництві використовується збірна (панельна) технологія, цегляна кладка, і дуже рідко – монолітно-каркасний тип конструкції. Площі квартир у будинках економ-класу невеликі, планування однотипні, які не передбачають можливості перепланування. Власна прибудинкова територія і внутрішня інфраструктура часто відсутня.
Житло комфорт-класу має більш високий рівень комфортабельності. І якщо в категорії «економ» немає особливих вимог до матеріалами, які використовуються в будівництві, то для комфорт-класу існує особливий контроль якості. Тому будуються такі будинки із застосуванням високотехнологічних методів (монолітний каркас, керамічна цегла), використовуються матеріали європейської якості, а оздоблення фасадів та зон загального користування - вони утворюють внутрішню інфраструктуру, більш дороге. Для комфорт-класу характерні продумані та різноманітні планування з гардеробними кімнатами, кількома санвузлами, балконами або лоджіями. Кількість квартир на одному поверсі не перевищує восьми, тож і жила площа більша, ніж в квартирах нижчого класу. Прибудинкова територія, у свою чергу, огороджена і оздоблена. У житлових комплексах комфорт-класу є внутрішня інфраструктура з усім першочергово необхідним (аптека, супермаркет і т. д.). Також у категорії «комфорт» передбачено наявність вхідних холів із консьєржем або домофоном. Квартири бізнес-класу – житло підвищеної комфортності. Тут все продумано до дрібниць, починаючи з вибору місця розташування і рівня охоронної системи. Житлові комплекси бізнес-класу, як правило, будуються за індивідуальним проектом, згідно з певним дизайнерським задумом архітектурного вигляду. Розташовані такі будинки в центральних районах міста, часто в мальовничій місцевості, де є як гарна транспортна розв'язка, так і добре розвинена інфраструктура.
Для категорії «бізнес» характерно високоякісне інженерне обладнання, великі вікна (наприклад, панорамні), дизайнерське оформлення прибудинкової території, швидкісні та безшумні ліфти. Також в комплексах бізнес-класу естетично упорядкована прибудинкова зона, є підземний або наземний паркінг, територія завжди охороняється. Існує своя експлуатаційна служба і автономна котельня. Загалом, квартири бізнес-класу з великою площею і вільними плануваннями відкривають широкі можливості для оформлення житлового простору. Як видно, житло комфорт-і бізнес-класу пропонує життя в комфортабельних умовах, починаючи зі своєї квартири, і закінчуючи прибудинковою територією. Тепло і зручність, консьєрж і охорона - запорука затишку та безпеки в будинку. Переконатися в цьому можна відвідавши житлові комплекси «Лісовий квартал» і «Зелений квартал» у Броварах.