x
x
Рус  Укр 
Відділ продажу:+38 044 500 00 70 facebook
Новини
Дата: 23 Грудня 2020


Квартира в кредит в ЖК «Лісовий квартал»


ЖК «Лісовий квартал» надає можливість купити квартиру в кредит від банку «Глобус». Досить вибрати вподобане планування та підібрати умови кредитування:
• Початковий внесок – від 20%;
• Термін виплати – до 20 років;
• Можливість дострокового погашення кредиту;
• Фіксована ціна в гривні.
ЖК «Лісовий квартал» – комплекс комфорт-класу в центрі Броварів з власною інфраструктурою. Складається з 12 будинків, 10 з яких введені в експлуатацію та заселені, 2 перебувають на завершальному етапі будівництва.
При будівництві комплексу використовуються сучасні технології, монолітно-каркасне будівництво з використанням червоної цегли, утеплення фасадів мінеральною ватою, енергоефективні віконні системи. Обслуговує комплекс власна автономна котельня.
На території розташовані дитячий садок, паркінг, дитячі та спортивні майданчики, кафе, магазини, аптеки, салони, що робить життя в комплексі максимально комфортним. У пішій доступності знаходяться торговельно-розважальні центри, великі супермаркети, ринки, а також вся необхідна соціальна інфраструктура.
По сусідству з комплексом знаходиться великий парк з різними зонами для прогулянок і відпочинку, а також воркаут-майданчиком, дитячими локаціями, облаштованим місцем для вигулу та дресирування собак. У 10-ти хвилинах розташований ліс. Вигідне розташування забезпечує пішу доступність до центру міста, час у дорозі до Києва займе близько 15 хвилин.
Девелопер проєкту Cityconsult Development, на рахунку якого понад 370 000 м кв. житла, введеного в експлуатацію – 15 будинків в 3-х житлових комплексах. На етапі будівництва знаходяться 18 будинків в 7 ЖК – 270 000 м кв.
Банк «Глобус»: ліцензія НБУ №240 від 21.01.2019 року.