x
x
Рус  Укр 
Відділ продажу:+38 044 500 00 70 facebook

Новини

Дата: 27 Січня 2016


Квартири в Києві і передмісті: купити новобудову простіше, ніж здається!

Якщо мова заходить про те, щоб купити квартиру в Києві — найбільш привабливим варіантом, безумовно, вважають новобудову. Якщо ви вже маєте досвід проживання в новому будинку — вас не треба переконувати в тому, що це абсолютно інша якість життя, адже новобудова значно відрізняється від вторинного житлового фонду, і, що характерно, за всіма параметрами — в кращий бік.

Купити квартиру в місті Київ — мрія багатьох людей, і тому пропозиції в новобудові від забудовника можна зустріти досить часто. Однак довіряти можна тільки тим компаніям, що мають всі необхідні дозвільні документи та позитивно зарекомендували себе на ринку нерухомості.

Одним з таких забудовників є компанія «Альянс Новобуд», яка пропонує квартири не в Києві, а в його близькому передмісті — Броварах. Новобудови комфорт-класу — ЖК «Лісовий квартал» — це сім 25-поверхових будинків, в яких можна придбати недорогу квартиру для комфортного життя.

Тим, хто бажає придбати квартиру в новобудові, «Лісовий квартал» буде цікавий ще й тому, що забудовник при зведенні цього ЖК забезпечує високу якість будівельних робіт, яку в місті Київ за такої вартості квадратного метра знайти практично неможливо. Утеплення фасадів з використанням мінеральної вати, двокамерні склопакети європейської якості, просторі світлі холи, автономна опалювальна система житлового комплексу — все це вже перевірили мешканці будинків №1 та №2, що були здані в експлуатацію та заселяються.

Розвинена навколишня інфраструктура — невід'ємний атрибут життя в столиці. Новобуд чи старий житловий фонд — байдуже: покупцям завжди хочеться мати доступ до магазинів, розважальних центрів, муніципальних установ, а також — транспортних вузлів, щоб без проблем діставатися вранці з дому на роботу. Цим критеріям ЖК «Лісовий квартал» також повністю відповідає. За зручністю проживання Бровари прирівнюють до київським району — дуже зеленого і спокійного.

Підводячи підсумок, можна сказати наступне: якщо ваша мета — купити квартиру в якісній новобудові, а жити в межах міста Київ — не принципово, Бровари та «Лісовий квартал» — безумовно правильний вибір!