x
Рус  Укр 
Відділ продажу:+38 044 500 00 70 facebook

Новини

Дата: 10 Серпня 2015


Новобудови у Броварах – житло для комфортного життя

Кияни, які прагнуть поліпшити свої житлові умови, зараз часто шукають квартири за межами столиці – у пошуках нової квартири вони прямують в Бровари. По-перше, у передмісті житло дешевше. По-друге, тут можна жити, як у місті, а дихається в Броварах, як за містом.

Бровари – передмістя Києва, де розвиток інфраструктури і якість життя не поступаються столичним. Це місто часто називають «ще одним районом Києва», відзначаючи, що до деяких околиць столиці від центру їхати довше, ніж до Броварів.

З усіх міст-супутників Бровари – один з найзеленіших: він оточений сосновим бором і потопає в зелені. Його цілком можна назвати містом-садом, який поєднує кращі якості міста і популярного місця для відпочинку за містом, з великим парком у центрі і житловими районами навколо нього. І якщо раніше житловий масив складався переважно з приватних будинків, то в останні роки, слідуючи за тенденціями міграції міського населення за місто, в Броварах будуються багатоповерхові житлові комплекси європейського типу.

«Лісовий квартал» – жилий комплекс комфорт-класу в центрі Броварів. Один із найбільш масштабних проектів серед новобудов міста Бровари. Комплекс складається з кількох сучасних житлових будинків, які стали одними з найвищих у місті і навіть отримали титул «броварських хмарочосів».

Розташований «Лісовий квартал» у самому серці Броварів, біля центрального міського парку. З іншого боку новобудови розкинувся сосновий бір, що надихнув на назву - «Лісовий квартал».

Місце для будівництва було обрано з урахуванням поєднання того, до чого прагне сучасна людина – природа і комфорт. Ми додали до цього тандему ще один пункт – висока якість, пропонуючи, таким чином, якісне комфортне житло в передмісті з усіма перевагами великого міста.

Якість об'єктів в «Лісовому кварталі» гарантована на всіх рівнях будівництва – від фундаменту до комунікацій. Біля кожного будинку, що будується, встановлена веб-камера, це дає можливість цілодобово стежити за роботою на об'єктах. У «Лісовому кварталі» використовується монолітно-каркасний тип конструкції – один з найбільш прогресивних методів зведення висотних будівель на сьогоднішній день. Із його застосуванням будуються міцні, стійкі будинки, яким властиві високі теплозберігаючі і звукоізоляційні характеристики. Зовнішній фасад будинків утеплено з використанням мінеральної вати, яка також зарекомендувала себе як негорючий і високоефективний матеріал для збереження тепла. Ані шум, ані холод не проникнуть у квартири «Лісового кварталу» завдяки високоякісним металопластикових вікон із двокамерним склопакетом. А про опалення та гарячу воду подбає автономна котельня.

Жителі комфортних, сучасних будинків «Лісового кварталу» мають можливість щодня гуляти на природі і дихати свіжим повітрям, вони перебувають у крокової доступності від усіх необхідних соціально-побутових і культурно-розважальних об'єктів. А сім'ї з маленькими дітьми можуть не турбуватися, коли відправляють маля до садку, адже дитячий садок розміщено на території житлового комплексу.

«Лісовий квартал» у Броварах - це заміський затишок із чистим повітрям і міський комфорт із усіма зручностями сучасного європейського міста.