x
x
Рус  Укр 
 Відділ продажу: +38 044 500 00 70 facebook
Новини
Дата: 30 Квітня 2014


Про нас пишуть ЗМІ


Інформаційний портал новин Сьогодні розмістив статтю про житловий комплекс "Лісовий квартал".

Читати статтю: Джерело

"Переваги і недоліки столичного життя."

Життя в столиці дає безліч переваг, такі як близькість до різних торгових і розважальних центрів, дошкільним і шкільним установам. На роботу можна добиратися на метро або громадським транспортом. Але крім плюсів, життя в місті має і недоліки. Житло в Києві дороге і не завжди побудовано якісно. Двори будинків постійно заставлені автомобілями, подихати чистим повітрям в місті практично немає можливості. Останнім часом, все частіше жителі столиці переїжджають жити за місто, а гості столиці віддають перевагу купівлі житла за межею міста. Причин цього кілька: жити за містом стало модно, економія на покупці житла, життя ближче до пріроде.Покупка житла в передмісті є вигідною інвестицією для людей із середнім заробітком і кількість бажаючих зростає з кожним роком. На сьогоднішній день навколо столиці найбільш поширене два типу будівництва: котеджні містечка і багатоповерхові будинки.

З основних міст-супутників Києва найактивніше забудовується місто Бровари. Про місто Бровари кажуть: - « ще не столиця, але вже і не передмістя ». Розташований він у 7 км від метро Лісова. У станції метро знаходиться кінцева зупинка маршрутних таксі, в яких ви можете дістатися до міста Бровари протягом 10-15 хв. Незважаючи на останні дані про те, що багато забудовників в Києві заморозили будівництво будинків, в Броварах ж забудова набирає дедалі більших темпів. За статистичними даними понад 75% квартир у споруджуваних будинках набувають кияни або жителі інших великих міст, що працюють в Києві. Більшість покупців такої нерухомості - молоді сім'ї.

Найяскравішим прикладом активної забудови Броварів, є споруджуваний житловий комплекс « Лісовий квартал », по суті це цілий мікрорайон. Він розташований в самому центрі міста і оточений парковою зоною. Біля комплексу знаходиться зупинка маршрутних таксі. Житловий комплекс « Лісовий квартал » включає в себе 5 висотних 24-х поверхових будинки. У будівництві житлового комплексу використаний монолітно-каркасний тип конструкцій, зовнішні стіни виконані з червоного повнотілої керамічної цегли, екологічно чистого матеріалу. Термоізоляція фасадів виконана мінеральною ватою покритою декоративною штукатуркою. Для скління застосовані металопластикові вікна з двокамерним склопакетом. На перших поверхах розташовані просторі холи.

Основні конкурентні переваги житлового комплексу « Лісовий квартал »:


- відкрита парковка
- автономна котельня
- новий дитячий садок

На окрему увагу заслуговує будується новий дитячий садок на території ЖК « Лісовий квартал ». Дитячий сад « Казка » - Будівля європейського рівня площею 2000 м.кв. У дитячому садку передбачені просторі ігрові та спальні кімнати з високими стелями 3,3 м., Хореографічний зал і студія образотворчого мистецтва. Територія упорядкована ландшафтним дизайном і сучасними ігровими майданчиками. У проекті будівлі дотримані всі нові Державні санітарні та будівельні норми України.

Розвинена інфраструктура може змагатися з Києвом. Поруч з житловим комплексом « Лісовий квартал » розташовані: супермаркети, дошкільні та шкільні навчальні заклади, поліклініки та лікарні, спортивні клуби, ресторани, клуби, а в « Аквапарк » розважального центру « Термінал » їдуть навіть з Києва. Підводячи підсумки, можна сказати, що переваги покупки житла за межами столиці – це вигідне вкладення коштів і інвестиція в здорове майбутнє проживання в екологічно чистому районі.