x
Рус  Укр 
Відділ продажу:+38 044 500 00 70 facebook

Новини

Дата: 6 Серпня 2015


Перший раз у комфорт-клас

Якщо Ви вирішили придбати квартиру в новобудові комфорт-класу, але ніяк не можете визначитись у морі пропозицій, на допомогу може прийти список тих моментів, на які потрібно звернути особливу увагу при виборі новобудови.
1 Близькість до природи
Наявність поблизу парку, скверу, а ще краще лісу – одна з важливих характеристик при виборі житла. Погодьтеся, жити в зеленій зоні набагато приємніше, та й корисніше для здоров'я, ніж у «кам'яних джунглях».
2 Транспортна доступність
Зверніть увагу на кількість наземного транспорту поблизу новобудови і на частоту руху, також важлива наявність поблизу станції метро – у разі, якщо на роботу або навчання Ви плануєте їхати своїм ходом. Якщо ж у Вас є автомобіль, оцініть якість найближчої траси, насиченість руху і можливість заторів.
3 Інфраструктура
У крокової доступності від будинку повинні бути всі необхідні об'єкти інфраструктури: супермаркет, аптека, дитячий садок, школа, поліклініка та ін. Не полінуйтеся обійти околиці мікрорайону, в якому будується будинок, щоб оцінити ситуацію. Крім того, комфорт-клас передбачає наявність внутрішньої інфраструктури: поцікавтеся у відділі продажів, які об'єкти планується розміщувати на перших поверхах будинків.
4 Репутація забудовника
Дізнайтеся якомога більше про компанію-забудовника вподобаного житлового комплексу: якість реалізованих раніше проектів, своєчасність здачі будинків в експлуатацію, виконання фінансових зобов'язань, наявність всіх необхідних документів і декларацій. Особливо цей пункт актуальний, якщо Ви збираєтеся інвестувати в житло на стадії будівництва.
5 Якість будівництва
Висока якість матеріалів і використання сучасних технологій заради комфорту майбутніх мешканців – за це цінують нерухомість комфорт-класу. Найчастіше, при будівництві ЖК комфорт-класу використовується монолітно-каркасна технологія з ефективно утепленими зовнішніми стінами. Завдяки цьому будинку більш довговічні і мають підвищені характеристики тепло- і звукоізоляції. Поцікавтесь, які матеріали і технології використовуються при будівництві новобудови, яка Ви вподобали.
6 Варіанти оплати
У надійного забудовника завжди існує кілька варіантів оплат, які можна вибрати індивідуально, відповідно до фінансових можливостей клієнта.
7 Небажане сусідство
Зверніть увагу, чи немає в безпосередній близькості до житловому комплексу небажаних об'єктів: наприклад, промислової зони, лінії електропередачі, гаражів та ін.