x
x
Рус  Укр 
 Відділ продажу: +38 044 500 00 70 facebook
Новини
Дата: 4 Квітня 2014


Рекреаційна зона


Одною з важливих особливостей житлового комплексу «Лісовий квартал» є велика облаштована рекреаційна зона, – місце активного відпочинку всієї сім'ї.

На території комплексу передбачається створення унікального прогулочного парку, над яким будуть працювати майстри ландшафтного дизайну. Тут будуть м'які коврові газони, яскраві квіткові клумби, численні декоративні кущі та дерева, посеред яких можна буде спокійно на зручних лавах.

На території парку передбачені, також, відкриті спортивні і ігрові площадки - чудове місце для проведнення повноцінного і корисного для здоров'я відпочинку.

Оскільки гра - одна з основних дитячих потреб, ми потурбувалися про створення сучасного багатофункціонального дитячого містечка, яке спроектовано таким чином, щоб дітям різного віку було цікаво та зручно. Тут передбачені багато гірок, качель, турніків, балансирів, пісочниць, де малятам можна весело і з користю проводити час на свіжому повітрі, а батькам спостерігати за ними, сидячи на лавах в тіні оточуючих дерев.

Долучити дітей до здорового способу житття можна лише власним прикладом!

Тому на території ЖК «Лісовий квартал» ми облаштували спортивну площадку для підлітків та дорослих сучасними високоякісними турніками та тренажерами, де можна суміщати свої спортивні вправи на свіжому повітрі з прогулянками та заняттями дітей.

Рекреаційну територію ЖК «Лісовий квартал» можна справедливо назвати центром здорового відпочинку посеред природи для всієї сім'ї.