x
x
Рус  Укр 
 Відділ продажу: +38 044 500 00 70 facebook
Новини
Дата: 22 Квітня 2014


Система безпеки


Протягом останнього кварталу компанією "Альянс-Новобуд" були здійснені наступні роботи:

  1. асфальтування дороги по ул.Сімоненко
  2. асфальтування частини дороги по ул.Шолом-Алейхема
  3. монтаж пристрої примусового зниження швидкості (лежачого поліцейського) по ул.Шолом-Алейхема.

При проектуванні та будівництві житлового Комплексу « Лісовий Квартал » наша команда професіоналів приділила особливу увагу не тільки якості та комфорту житла, що зводиться, але і безпеки його жителів.

Концепція безпеки, розроблена для проекту ЖК « Лісовий Квартал », передбачає, що поряд з   професійними співробітниками охорони, безпеку жителів забезпечуватимуть сучасні технічні системи, інтегровані на всій території комплексу.

Вони включають в себе:

  • 3 стаціонарних пости охорони,
  • відеоспостереження,
  • контроль і   управління доступом на територію РК,
  • домофонну систему,  
  • охоронну і охоронно-пожежну сигналізацію,
  • систему виявлення та оповіщення про пожежу.

Мережа відеокамер буде охоплювати весь простір комплексу   — прибудинкові території, дитячі майданчики, входи в   парадні, ліфтові холи і   ліфти.

Квартири, за бажанням мешканців комплексу, також можуть бути додатково обладнані охоронною сигналізацією з виведенням тривожних повідомлень, як на центральний пост охорони будівлі, так і на пульт спеціалізованої охоронної компанії.

Крім того, адміністрація будівлі буде вести цілодобове спостереження, контролюючи систему безпеки і управління всіма інженерними мережами житлового комплексу з єдиного диспетчерського пункту. Це дасть можливість при   виникненні   неполадок   оперативно і ефективно на них реагувати.

У разі аварії або поломки домашніх комунікацій, Вам не потрібно буде турбуватися, де знайти потрібного майстра. Наш диспетчер організовує необхідну допомогу в будь-який час доби.

На   упорядкованій і   території, що охороняється житлового комплексу « Лісовий Квартал » дорослі і   діти завжди будуть відчувати себе комфортно і   безпечно!