x
Рус  Укр 
Відділ продажу:+38 044 500 00 70 facebook

Новини

Дата: 30 Жовтня 2015


Здобуток комфорту: квартири в готовому будинку зі знижкою 20%

До 15-го грудня 2015 року включно в ЖК «Лісовий квартал» діє вигідна пропозиція: знижка 20% на готові квартири житлового комплексу*!

Комфорт має багато значень. Комфорт – це впевненість у надійності і якості, зручна інфраструктура з відмінною транспортною розв'язкою, це мальовничий вид із вікна і зручне планування, і також безпека на території житлового комплексу.

ЖК «Лісовий квартал» як новобудова комфорт-класу пропонує квартири, об'єднані принципом комфорту:

• Розташування житлового комплексу у великому передмісті Києва дозволяє об'єднати одразу дві важливі переваги – міську інфраструктуру та заміський затишок.

• Використання екологічно чистих і якісних будматеріалів провідних виробників гарантує ефективну теплоізоляцію, надійність.

• Формат житлового комплексу «місто в місті» обіцяє безпеку, наявність внутрішньої інфраструктури і, власне, комфорт як у квартирі, так і на всій території житлового комплексу.

Ви можете оцінити всі переваги та особливості житлового комплексу «Лісовий квартал» і познайомитись із ним ближче, поглянути, як ми будуємояким буде житловий комплекс після завершення будівництва, івибрати квартиру бажаного планування.

Рекомендуємо поспішити з вибором!

Призначайте зустріч із нашим відділом продажу за тел. (044) 500-00-70 і приїжджайте в «Лісовий квартал»!

* Пропозиція діє з 30 жовтня по 15 грудня 2015 за умови придбання та повної оплати одно-, дво- або трикімнатної квартири в будинку за адресою Бровари, вул. Київська 243, що зданий в експлуатацію і в будинку за адресою Бровари, вул. Київська 243, запланований до здачі в експлуатацію в листопаді 2015 року.

Правила акції