x
x
Рус  Укр 
Відділ продажу:+38 044 500 00 70 facebook
Новини
Дата: 16 Липня 2018


Старт продажу квартир у будинку № 12 ЖК «Лісовий квартал»


Зведення житлового комплексу, що розпочалося більше п'яти років тому, завершується. Дім № 12, спорудження якого стартувало у цьому місяці, стане фінальним будинком «Лісового кварталу». Продаж квартир у новобудові вже почався. Для потенційних інвесторів це унікальна можливість стати жителями одного із найбільш титулованих проектів столичного передмістя.

Новий двадцятип’ятиповерховий будинок зведуть за монолітно-каркасною технологією з використанням сертифікованих матеріалів. Комфортний мікроклімат у приміщеннях забезпечать сучасні рішення з енергоефективності, а заощаджувати на оплаті комунальних послуг можна буде за рахунок опалення, яке надасть автономна котельня.

Традиційно майбутнім мешканцям доступна вся зовнішня та внутрішня інфраструктура комплексу: від локального багаторівневого паркінгу та дитячого садка до парку, лісу, торговельних і соціальних об'єктів, що розташовані поблизу. Важливою перевагою комплексу є зручне розташування і якісна транспортна розв'язка, що дозволяє за 15 хвилин добратися до столичної станції метрополітену «Лісова». Докладніше ознайомитися з інфраструктурою ЖК «Лісовий квартал» можна тут.

Будинок № 12 створюють з урахуванням усіх будівельних вимог, є відповідна дозвільна документація. Він складається з одно-, дво- і трикімнатних квартир, що мають різні метражі (стеля – 2,7 метра). Одна з особливостей проекту – це кутове скління в деяких квартирах, яке дозволяє розширити огляд і забезпечує найкращий вид на навколишню природу.

На старті продажу діє ексклюзивна ціна на обмежену кількість житлової нерухомості – від 12 200 грн. за квадратний метр. Передача ключів майбутнім мешканцям для заселення відбудеться на початку 2021 року. Встигніть купити за найвигіднішою ціною +38 044 500 00 70.