x
x
Рус  Укр 
Відділ продажу:+38 044 500 00 70 facebook

Новини

Дата: 17 Серпня 2015


Вихідні з радістю і вихідні з користю – «Школа батьків» для жителів нашого житлового комплексу

У суботу 15 серпня для жителів ЖК «Зелений квартал» відбулася подія однаково цікава для дітей і батьків.

Свіже повітря, активний відпочинок і корисна інформація – це вихідні жителів нашого комплексу!

У суботу 15 серпня в сквері за територією ЖК «Зелений квартал» відбувся цікавий сімейний захід «Школа батьків» – зустріч із консультантом, сімейним тренером Аліною Кушнеревою. У комфортній обстановці на зеленій галявині біля будинку батьки мали можливість поспілкуватись із гостем житлового комплексу. Говорили про причини і види дитячих коників, про те, як на них реагувати і на які важливі моменти варто звернути особливу увагу при вихованні дитини. Мами і батьки діточок різного віку ставили питання, які їх хвилюють, і просто ділилися своїм досвідом один з одним.

У той же час, доки батьки дізнавалися нове, діти розважались, граючи в активні ігри. У компанії досвідчених аніматорів вони змагались у футболі і настільному футболі, танцювали, грали в теніс і гольф, малювали та стрибали на батуті.

Зустріч пройшла в дружній і сімейній обстановці і зблизила всіх. Діти стали друзями, батьки познайомилися зі своїми сусідами. Чимало жителів розходилися по домівках, маючи спільні плани вже на наступні вихідні.