x
x
Рус  Укр 
Відділ продажу:+38 044 500 00 70 facebook
Новини
Дата: 11 Грудня 2018


ЖК «Лісовий квартал» удостоєний премії «Вибір року – 2018»


Житловий комплекс «Лісовий квартал» втретє відзначений премією Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року – 2018». Офіційне оголошення результатів пройшло 8 грудня в межах щорічної церемонії нагородження переможців.

 «Перемога в конкурсі «Вибір року» стала гарною традицією для ЖК« Лісовий квартал», – розповіла, коментуючи отримання престижної премії, Ольга Момчилович, директор із маркетингу компанії «Сітіконсалт Кепіталс Компані», що спеціалізується на реалізації нерухомості. – Як й організатори конкурсу, ми впевнені, що українці гідні найкращого. Та, обираючи товари і послуги, мають орієнтуватися на європейські та світові стандарти. Що стосується ЖК «Лісовий квартал», то проект від самого початку високо тримає планку якості за всіма показниками. І наші перемоги у «Виборі року» попередніх років є переконливим доказом того».

Крім трьох премій конкурсу «Вибір року», ЖК «Лісовий квартал» визнаний кращим проектом у Загальнонаціональній програмі «Людина року – 2016» у номінації «Житловий комплекс року», а також удостоєний премії «Український будівельний олімп» у номінації «Комфортне житло європейського рівня» у 2014 р.
Підібрати квартиру за параметрами