x
x
Рус  Укр 
 Відділ продажу: +38 044 500 00 70 facebook

Умови придбання

Загальновідомий факт: багато жителів західних країн купують будинки і квартири в розстрочку. На щастя, тепер і в Україні можна придбати сучасне житло комфорт-класу на умовах часткової початкової оплати повної вартості та поступового погашення залишку суми. Однією з новобудов, де можна купити квартиру в розстрочку недалеко від м. Київ, є ЖК «Лісовий квартал» (Бровари).

Якщо ви вирішили купити квартиру в розстрочку в найближчому передмісті Києва, ось що потрібно зробити:

1. Оберіть на сайті житлового комплексу планування квартири, яка вам подобається.

2. Зателефонуйте до відділу продажів +38 044 500 00 70 та призначте зустріч у зручний для вас час.

3. Приїжджайте в Бровари та познайомтеся з житловим комплексом ближче: подивіться на здані будинки, поспостерігайте за тим, як відбувається будівництво нових.

4. Обговоріть з співробітниками відділу продажів умови придбання квартири в розстрочку.

5. Укладіть угоду, зробіть перший платіж та починайте планувати ремонт у своїй новій квартирі!

Забудовник «Альянс Новобуд» пропонує різні варіанти придбання квартири в розстрочку в передмісті Києва. Наприклад, розстрочка до введення будинку в експлуатацію. У такому випадку перший внесок становить усього 30% вартості квартири. Також можна придбати квартиру в розстрочку від забудовника на період до 6 місяців після введення будинку в експлуатацію без нарахування відсотків. У такому випадку перший внесок також стартує від 30%. Подробиці завжди можна дізнатися у відділі продажів.

Отже, якщо ви зацікавлені в тому, щоб купити квартиру в місті Бровари недалеко від Києва в розстрочку, зателефонуйте до відділу продажів та розпочніть обговорювати умови угоди.

Хочете жити в новому комплексі комфорт-класу за два кроки від лісу? Тоді ваш вибір — «Лісовий квартал»!